Yukarı
Çık

GRS / GOTS

Paylaş

Büyük tekstil üreticileri ve tedarikçileri tarafından çevreye ve doğaya duyarlı bir üretim yapılmasını sağlamak için tekstil ürünlerinin mamül ve yarı mamül olarak üretimini ve ticaretini yapan firmalardan GRS (Global Recycled Standard) ve GOTS (Global Organic Textile Standard) gibi sertifikalara sahip olması talep edilmektedir. Bahse konu sertifikaların alımı sırasında diğer belgelerle birlikte Çevre Danışmanlık Hizmeti kapsamında olan ÇED Görüşü, Çevre İzni Görüşü, Çevre Politikası, Çevre Eğitimi Kayıtları ve Atıkların Yasal Mevzuata Uygun Olarak Yönetildiğine Dair Resmi Evraklar gibi belgeler de talep edilmektedir.

 

Pozitif Çevre Danışmanlık olarak GRS / GOTS sertifikalarının alınması için gerekli olan belgelerin alınması, eğitimlerin verilmesi ve üretimin çevre boyutlarının analiz edilmesi gibi konularda tekstil sektöründeki firmaların yanında yer almaktayız.

Büyük tekstil üreticileri ve tedarikçileri tarafından çevreye ve doğaya duyarlı bir üretim için tekstil ürünlerinin mamül ve yarı mamül olarak üretimini ve ticaretini yapan firmalardan GRS ve GOTS gibi sertifikalara sahip olması talep edilmektedir.

HAKKIMIZDA

Pozitif Çevre Danışmanlık olarak sektördeki 10 yıllık tecrübemizle farklı iş kollarına dağılmadan en iyi bildiğimiz işi yapmaktayız.

Kullanmakta olduğumuz yazılımlarla, kurduğumuz sistemle ve fark yaratan hizmet anlayışımızla işimizi en mükemmel şekilde yürütmeye çalışmaktayız.

BİZE ULAŞIN

Telefon

+90 224 999 62 81

E-posta

info@pozitifcevre.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2020 Pozitif Çevre Danışmanlık
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com